راز بیمارستان‌های خالی از بیمار کرونایی در کشورهایی مانند عراق برملا شد!

راز بیمارستان‌های خالی از بیمار کرونایی در کشورهایی مانند عراق برملا شد!

به گزارش تحریریه، جهان در دو سالی که می‌گذرد با ویروسی به نام کرونا دست و پنجه نرم می‌کند و هنوز که هنوز است نتوانسته بر آن چیره شود. از ابتدای شیوع، شاهد چه تصاویر و صحنه‌های آخرالزمانی از قرنطینه و سخت‌گیری دولت چین در شهرهایش بودیم و سناریوهایی از علل شیوع و منشاء کرونا از زبان متخصصان ویروس‌شناسی و حتی سیاستمداران شنیده می‌شد.

جهان به تدریج قفل شد. ارتباطات کاهش پیدا کرد. پروازها به کشورهای درگیر کرونا قطع شد. توصیه‌های محدودکننده زندگی بشر از سوی سازمان بهداشت جهانی اعلام و به تدریج تمام دولت ها و کشورها می بایست پروتکل های بهداشتی را رعایت می کردند. رعایت هایی که به اجبار و بگیر و ببند ناقضان آن تبدیل شد.

شما دیگر شاهد لبخند مردم به یکدیگر نبودید؛ چرا که چیزی به نام ماسک جلوی آن را گرفته بود. ترس از ابتلاء به کرونا و مرگ دردناک، چشمان بشر را هراسناک ساخته بود. همه به یکدیگر مشکوک شدند و با فرد مبتلا به کرونا، مانند طاعون زده ها رفتار می شد. صحنه هایی که اخلاق بشری را زیر سؤال برد و همچون یک زباله متعفن با افراد مشکوک به کرونا برخورد می شد. چه جالب است که ویروس های همه گیر و بیماری های عالم گیر، هر صد سال یکبار ظهور کرده و بشر را قربانی خود می کنند! به نظر می رسد تاریخ و تقویم را هم به خوبی رعایت می کنند! در همین دویست سال گذشته در سال 1820، بیماری وبا در هند همه گیر شد و میلیون ها نفر را کشت و جالب آنکه به واسطه انگلیسی ها وارد ایران نیز شد و جان بخش زیادی از جمعیت کشورمان را گرفت.

نمونه دیگر در سال 1920، آنفولانزای اسپانیایی تمام جهان را در نوردید و بیش از ٥٠ میلیون نفر را به کام مرگ کشاند. هم اینک در سال 2020 نیز ویروس کرونا و جهش های مختلف آن در حال کشتار مردم بیگناه جهان است و این نکته جالبی است که چه کسانی برای شیوع تصمیم گیری می کنند؟
همزمان با برخی از نقاط جهان، اخبار اعلام کرد که موارد مشکوک به کرونا در ایران شناسایی شده اند و وزارت بهداشت و دیگر ارگان های مرتبط با زندگی و بهداشت، گارد دفاعی به خود گرفته و دستور العمل هایی را برای مقابله با کرونا صادر کردند!

اما این ویروس و نحوه شیوع و سیاست هایی که بعداً اعمال شد، نکاتی را به ذهن بنده متبادر ساخته که می خواهم با شما مخاطبان عزیز در میان بگذارم:


١- تا به امروز ویروس نام های مختلفی به خود گرفته و هر جهش و درجه ای از ویروس، به احترام جهش بالاتر کنار می رود. اول می گفتند ویروس چینی به احترام ویروس انگلیسی کنار رفت. بعد گفتند ویروس آفریقایی آمده و بعد هم درجه بالاتر در برزیل فراگیر شده و می تازد! در نهایت نیز ویروس دلتا یا هندی جایگاهش را برای ماههاست که در بالای جدول ویروس خطرناک با شیوع و کشندگی بالاتر حفظ کرده است. همچنین گفته می شود که سویه جدید به نام لامبدا در ماههای آینده خواهد آمد و دلتا به احترام این ویروس جدید، کنار خواهد رفت! هشدار می دهند که واکسن هم بر روی سویه جدید اثر کمتر یا بی اثر خواهد بود و خیلی ها را خواهد کشت! عقل این ویروس را مشاهده می کنید که به احترام دیگری کنار می نشیند و دیگر خبری از قبلی نیست!


٢- گسترش ویروس در ایران حکایت جالبی دارد. روز اول اعلام شد که موارد مبتلا شده به کرونا در شهر مقدس قم شناسایی و بستری شده اند. خیلی ها که می ترسیدند از چند کیلومتری این شهر رد شوند و رسانه ها آن را به شهر ارواح و جزامی ها تبدیل ساختند! عامل را هم سریعاً طلبه های چینی معرفی کردند که در این شهر در حال تحصیل علوم دینی هستند و روحانیت و نظام را به دلیل ورود این طلّاب، متهم به بی مبالاتی کردند. خواستند قم را قرنطینه کنند که موفق نشدند. سیاست قرنطینه در کشورهای اروپایی هم شکست خورد و موارد بالای مرگ و میر را همچنان در غرب شاهد هستیم. بعدها این ویروس باهوش سر از خوزستان درآورد و سریعاً عاملش را هم عراقی ها یا زائرانی که به عراق رفته اند اعلام کردند. در پایان کار دولت روحانی همانند زمانیکه در جنگ ها می خواهند اعلام آتش بس کنند ولی طرفین تا زمان اعلام رسمی آن، حملات شدیدی به نقاط استراتژیک می کنند، ویروس عاقل! تهران را به مرکز کرونای ایران تبدیل کرد و بالاترین آمارها برای پایتخت اعلام می شود؛ حال چگونه این ویروس مانند نابغه‌ها در ایران عمل می کند!؟


٣- آسیب شناسی و تجربیات به بنده ثابت کرده که در کشورهایی که بدنه وزارت بهداشت آنها غربی است، کرونا می تواند هرگونه که بخواهد عمل کند و جولان دهد. حتی در کشور انقلابی و اسلامی که وزیری غیر غربی داشته باشد ولی بدنه وزارت بهداشت غربی باشد، باز هم بر سیاق آنچه غرب دیکته می کند، عمل خواهد شد. همانطور که می بینیم، علیرغم داشتن ظرفیت های بالای دانشی و تاریخی در ایران، مقاومت زیادی در برابر روش های درمانی بومی و آزموده شده از سوی وزارت بهداشت وجود دارد و تنها دستورالعمل ها و سیاست های دیکته شده غرب و سازمان بهداشت جهانی است که در اولویت عمل ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت قرار می گیرد. اما برعکس در کشورهایی همچون عراق، سوریه، یمن و ... که بدنه وزارت بهداشت غربی نیستند، حتی اگر وزیری غرب زده باشد، کرونا در آنها جولان نمی دهد. نزدیک به دوسالی که از کرونا گذشته، شما چه زمانی را سراغ دارید که این کشورها با بحران روبرو شده باشند یا مراسم و برنامه های آنها تعطیل شده باشد؟ امسال ٦ میلیون زائر برای عاشورا بدون ترس از کرونا در کربلا و نجف به عزاداری و برگزاری مراسم با شکوه و خیره کننده پرداختند. هیچ تصویر و فیلمی از بیمارستان های شلوغ و تخت های پُر و آی سی یو و جنازه های کرونایی نمی بینید! راز این روند در چیزی است که در بالا اشاره کردم.


٤- اما پیشنهاد چیست؟ چگونه می توان از بلایی که به واسطه برخی عملکردها و افراد بر کشور نازل شده، رهایی یافت و در هنگامه شیوع بیماری، کشور این چنین فلج نشود؟ کسب و کارها تعطیل و نیمه تعطیل نشوند؟ مراسم ملی و مذهبی تحت الشعاع قرار نگیرند و در نهایت ایران بازیچه سیاست های جهانی اتاق فکرهای غرب نشود؟ به عنوان دبیر کل جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران و کسی که سالهاست با طب ایرانی – اسلامی سر و کار دارم، پیشنهاد می کنم غرب زده ها در وزارت خانه ها به ویژه وزارت بهداشت فلج شوند تا ویروس کرونا هم همراه آنها فلج شود؛ چرا که عقل این ویروس در جاهایی دیگر است.


٥- نکته پایانی: توصیه بنده برای کسانی است که واکسن دریافت کرده‌اند یا می‌خواهند واکسن کرونا تزریق کنند؛ به نظر می‌رسد سیاست اجباری کردن واکسن در دستور کار قرار گرفته که انتقاداتی به آن وارد است و نباید برای این امر عجولانه تصمیم گرفت. به هر حال، آن دسته از افرادی که واکسن می زنند به ویژه واکسن کرونای خارجی، برای از بین بردن عوارض آن حتماً حجامت کنند؛ توصیه بعدی درباره نوع واکسن است. با افزایش تولید واکسن داخلی برکت، کسانی که واقعاً می‌خواهند واکسن دریافت کنند، از واکسن برکت که ما آن را واکسن انقلابی نامیده‌ایم، استفاده کنند.

دکتر حسین روازاده، دبیرکل جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران و پژوهشگر طب ایرانی ــ اسلامی

پایان/

۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶
کد خبر: 12203

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 6 + 2 =

  نظرات

  • نظرات منتشر شده: 6
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۵:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   3 2
   بله ب گفته این حضرت آقا بفرمائید واکسن برکتبزنید ک ن جائی ثبت شده و ن ی کاتالوگ رسمی داره استاد شما واکسن خارجی نزن بروهمون کو برکت رو بزن ولی من ی واکسن استاندارد جهانی میخوام چون حقم هست
  • IR ۱۵:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   6 2
   دکتر روازاده شما برو از همان روغن بنفشه برای خودت و همفکران متحجرت استفاده برای بقیه ملت نسخه نپیچید. تا همین جا شما مسئول مرگ چندین هزار ایرانی هستید که با واردات واکسن مخالفت کردید. اگر در عراق و سوریه آمار کم آنقدر وضعیت بیمارستانها و درمانش به ریخته که خیلی از کرونایی در خانه هایش جان می دهند و جایی ثبت نمی شود.شما که اینقدر با غرب و دست آوردهای غرب مخالف هستی از بقیه دست آورهایش استفاده نکنید. از چهاریان برای سفرهای دور بجای هواپیما استفاده کنید. از درب خانه تا محل کارتان با الاغ و یا است یا درشکه بروید. از داروی غربی و جراحی های که همه محصول غرب هست هم استفاده نکنید. از تلفن و موبایل ار تصویر برداری پزشکی وسی تی اسکن استفاده نکنید. خداوند ملت ما را از دست این متحجران نجات دهد.
   • IR ۱۱:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۰
    0 0
    تحجر؟؟!! چطور به این نتیجه رسیدی که دکتر روازاده متحجره؟ چون با عقل شما جور درنمیاد یا چون مطالبی رو که ایشون میدونن و شما نمیدونید؟ در مورد محصولات غرب هم باید به شما توصیه کنم برید تاریخ علم رو بخونید بعد قضاوت کن. حدود 400 سال کتاب ابن سینا رفرنس علمی بود توی همون غربی که شما سنگش رو به سینه میزدید طوریکه که اگه کسی اهانتی بهش میکرد حکمش اعدام بود! بعد هم که غرب از آب و گل دراومد و جریان های فراماسونری و ریشه های صهیونیزم جون گرفت مسلمین سرکوب شدن و فرهنگ خودشون رو به جوامع اسلامی تحمیل کردن. دوست عزیز برو یه کم تاریخ بخون. همیشه نمیشه بر اساس مطالب روز در مورد یک مسئله ای قضاوت کرد گاهی باید ریشه ها رو هم دید
  • AU ۱۶:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   5 1
   شما فردی هستید که قطعا فرق علم و دین را می دارند ولی متاسفانه به کاسبی دینی پرداخته است مگر پیامبر نگفت علم را بیاموزید حتی اگر در چین باشد حال شما طب اسلامی و غربی می کنید
  • یک ایرانی IR ۲۳:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۸
   6 0
   بالاخره نگفت راه مبتلا نشدن باین بیماری چیه ؟ خوب چرا بخیلی می‌کنی بگو دیگه ، چرا نصفه نیمه حرف میزنی ؟ راز مبتلا نشدن زائران کربلا و........بقول خودت چی بود ،نگفتی ، درستدو واضح بگو مام بفهمیم واقعا میگم اگه بدرد بخوره استفاده کنیم ، کلی گوئی و حامی کشاورزی و طب ایرانی م و ........که نشد حرف ، مستند و علمی بگو ، ای بابا ؟؟!!!
  • IR ۱۵:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۰
   0 0
   مقاله احمقانه ای بود.