آیا حفظ یک وزیر اینقدر ارزش دارد که برایش بیانات رهبری را تحریف کنیم؟

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت با انتقاد از رفتار غیر حرفه‌ای ایرنا در تحریف سخنان نمایندگان گفت: خبرگزاری دولت برای اهداف سیاسی بیانات رهبری را در تماس با نمایندگان جعل می‌کند و از رئیس جمهور می خواهم به ماجرای نامه‌نگاری ایرنا با دفاتر استانی و تحریف بیانات رهبری ورود کند.

به گزارش تحریریه، کمال حسین پور نماینده مردم پیرانشهر و سردشت؛ با اشاره به رفتار غیر حرفه‌ای خبرگزاری ایرنا و تحریف مصاحبه نمایندگان مجلس گفت: خبرنگار خبرگزاری ایرنا طی تماسی نظر بنده را در خصوص بیانات روز عید سعید فطر مقام معظم رهبری خواست و عنوان کرد که رهبر معظم انقلاب نکاتی را در خصوص عدم استیضاح وزیر صمت بیان کردند که بنده در پاسخ به ایشان گفتم، مطلبی را پیرامون لغو استیضاح وزیر صمت از قول مقام معظم رهبری در رسانه ندیده و نشنیده ام اما اگر ایشان بیاناتی داشتند، برای ما فصل الخطاب است.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس با بیان اینکه خبرنگار ایرنا متاسفانه با دخل و تصرف در مصاحبه و با رفتاری غیر حرفه‌ای نظر شخصی خود را در متن مصاحبه لحاظ کرده است، تأکید کرد: بنده در خصوص وزیر صمت هم عرض کردم که مردم نسبت به عملکرد وزیر صمت و گرانی‌ کالاها گلایه‌مند هستند، ما نیز نماینده مردم هستیم و گلایه آنها گلایه ما است. بنده در گفت و گو با خبرنگار به هیچ عنوان نگفتم که به دلیل صحبت‌های مقام معظم رهبری استیضاح وزیر منتفی و بنده هم امضای خودم را پس می‌گیرم. من تنها یک نماینده ام مگر می‌شود به تنهایی برای منتفی شدن استیضاح وزیر تصمیم بگیرم!

عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار کرد: بنده در مصاحبه خودم تأکید کردم اگر رهبر معظم انقلاب هر مطلبی را بیان کرده باشند برای ما فصل الخطاب است اما خبرگزاری ایرنا خلاف این مطلب را بیان کرده است. حال اگر این خبرگزاری از صحت خبر خود اطمینان دارد، صوت مصاحبه را برای روشن شدن افکار عمومی منتشر کنند.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس با بیان اینکه چرا خبرگزاری دولت برای اهداف سیاسی بیانات رهبری را تفسیر می کند گفت: خبرنگار ایرنا در منطقه که با من تماس گرفت و گفت نامه ای از خبرگزاری ایرنای مرکز برای ما ارسال شده و در نامه ذکر شده است که منظور مقام معظم رهبری از همدلی قوا این بوده است که نمایندگان مجلس از استیضاح وزیر صمت خودداری کنند من به خبرنگار ایرنا گفتم اولا من چنین حرفی را از رهبر معظم انقلاب نشنیدم اما اگر ایشان چنین فرمایشی داشته اند بیانات ایشان برای ما فصل الخطاب است. متأسفانه خبرگزاری دولت براساس همین اظهار نظر من تیتر زده است که با توجه به رهنود رهبر انقلاب، استیضاح وزیر صمت منتفی است که متأسفانه همه رسانه ها این تیتر جعلی را از قول من منتشر کردند.

عضو کمیسیون عمران مجلس تأکید کرد: من این سئوال را از دولت دارم که آیا حفظ یک وزیر اینقدر ارزش دارد که برایش باید بیانات رهبری را تحریف کنیم؟

کمال حسین‌پور در گفت و گو برگزاری خانه ملت تأکید کرد من از رئیس جمهور می‌خواهم که به ماجرای نامه‌نگاری خبرگزاری دولت با دفاتر استانی برای اظهار نظر گرفتن خلاف واقع بیانات رهبری از نمایندگان مجلس ورود و این ماجرا را پیگیری کند.

پایان/

۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۰
کد خبر: 25213

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 1 =