چگونه کریپتوکارنسی ها بانک مرکزی آمریکا را نابود می کنند؟

رمز ارزها یا کریپتوکارنسی ها با دور کردن اختیار مدیریت پول از دستان نخبگان و دولت ها موجب بی اثر کردن نقش و قدرت بانک های مرکزی و تضعیف آن ها به ویژه فدرال ریزرو آمریکا می شوند.

به گزارش تحریریه، تارنمای «بیت کوین» در زمینه میزان کارآمدی ارزهای دیجیتال گزارشی را با عنوان «چگونه کریپتوکارنسی ها فدرال ریزرو را نابود می کنند؟» منتشر کرده و در آن میزان اثرگذاری ارزهای نوین را ارزیابی کرده است. 

در این گزارش آمده است که فدرال ریزرو سیطره بی نظیری بر زندگی مردم دارد و به نحو غیرقابل باوری از این کنترل استفاده می کند. البته به اعتقاد اقتصاددانان این امر از خطرات کنترل متمرکز بر پول است که موجب کارتلیزه شدن سیستم بانکی کشورها و جهان می شود.

فدرال ریزرو چاپ پول، تعیین نرخ بهره و تدوین سیاست های اقتصادی برای کل منطقه جغرافیایی و در برخی موارد برای جهان را در اختیار دارد. چیس راشلز در کتاب خود با عنوان «پرونده سرمایه داری در یک جامعه بدون دولت» آورده است: اهداف واقعی بانک مرکزی تامین مالی دولت، کارتلی کردن سیستم بانکی و جلب حمایت نخبگان مالی است و به آنها امکان دسترسی به پول های تازه ایجاد شده را قبل از دیگر افراد می دهد. در این شرایط بانک مرکزی ثروت را بیشتر از قبل در دستان افرادی منتخب متمرکز می کند.

تصمیم گیران عالیرتبه در فدرال ریزرو هم از این اختیارات برخوردار هستند و با این اقدامات از طریق ایجاد گرسنگی، فقر و مرگ جمعی کل جامعه، اقتصاد و جمعیت را نابود می کند. عرضه ارز و تغییر نرخ بهره از جمله ابزارهای بانک های مرکزی است که می تواند موجب تورم و ضرر بیشتر مردم عادی شود.

بانک های مرکزی و فدرال ریزرو حتی با ارسال سیگنال های مغشوش باعث سردرگمی سرمایه گذاران می شوند. نتیجه آن ایجاد یک حبابی است که ترکیدن آن باعث بی ارزش شدن پول و تخریب اقتصاد می گردد.

کسب همه این اطلاعات مفید هستند زیرا به انتخاب بهترین راه مقابله با شرایط و سیسات های بانک های مرکزی کمک می کند. با دانستن اینکه سرمایه داری و خصوصی سازی مشکلی ندارد و برخی نهادها هستند که آن را فاسد و منحرف می کنند، مردم می توانند منابع فکری و فناوری مناسب را برای عملکرد بهتر جمع آوری کنند. تا پیش از این بیشتر مردم روش برقراری کارزار علیه ثروتمندان با روش انقلاب های مارکسیستی و نابودی صاحبان مشاغل و ثروت را دنبال می کردند.

همانطور که تاریخ نشان داده است همه اشکال سوسیالیسم تاکنون شکست خورده اند. اگر مارکسیست ها از فکر انقلاب خارج شوند می توانند بدون سلاح گرم و با استفاده از توسعه فناوری ها سیستم را نابود کنند. این راه حل در حقیقت خودش مشکل را از بین می برد و پول را از دسترس نخبگان دور می سازد و به دست خود افراد می رساند. این اسلحه کریپتوکارنسی ها یا ارزهای دیجیتال هستند.

سوسیالیست ها باید بدانند که این خصوصی سازی یا شکلی از سرمایه داری نیست که موجب می شود تا موجودات بدخواه و شیطانی با نام بانک مرکزی همچون فدرال ریزرو رشد کنند بلکه این دولت ها هستند که به این نهاد بال و پر می دهند؛ فقط دولت ها.

ادامه دارد/

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
کد خبر: 9755

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 1 =