جزئیات آگهی مزایده دوم خودروهای خارجی

مزایده فوق العاده شماره 566 خودروهای خارجی از طریق سامانه مزایده الکترونیک دولت برگزار می شود.

به گزارش تحریریه، سعید غلامی باغی معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، اظهار داشت: بر اساس دستورات قضایی و پس از برگزاری مزایده 565 خودروهای خارجی که قریب به 1000 دستگاه خودروی سواری خارجی رسوبی موجود در انبارهای کشور به فروش رسید، سازمان جمع آوری وفروش اموال تملیکی در نظر دارد باقی مانده خودروهای خارجی رسوبی را با بهره گیری از سامانه مزایده الکترونیک دولت (ستاد) به صورت اینترنتی به فروش برساند.

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با توضیح اینکه متقاضیان می توانند از ساعت 8 روز سه شنبه مورخ 26 مهر 1401 لغایت ساعت 24 روز یکشنبه مورخ اول آبان 1401 برای دریافت اطلاعات فهرست خودروها، شرایط مزایده و ارایه پیشنهاد به وبگاه مزایده الکترونیک به نشانی eauc.setadiran.ir مراجعه نمایند، گفت: شرکت کنندگان در مزایده باید برای ثبت نام و دریافت گواهی امضاء الکترونیک( توکن) به دفاتر ثبت اسناد رسمی در سراسر کشور مراجعه نمایند.

غلامی افزود: برگزاری مزایـده صرفاً از طریق سامانه مـزایده الکترونیک دولت به آدرس فوق بوده و ارائـه پیشنـهاد قیمت نـیز از ایـن طـریق انـجام می شود، لذا تمامی شرکت کنندگان در مزایده می توانند از 26 مهرماه به نشانی eauc.setadiran.ir مراجعه و با استفاده از امضاء الکترونیک، نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام نمایند.

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در ادامه جزئیات دیگری از این مزایده الکترونیکی فوق العاده را بیان کرد و گفت: ثبت پشنهاد قیمت در سامانه مذکور حداکثر تا ساعت 24 روز یکشنبه اول آبان ماه امکان پذیر است. داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده از طریق اینترنت جهت متقاضیان شرکت در مزایده الزامی است.

وی در خصوص بازدید از خودروها هم خاطرنشان کرد: بازدید از خودروهای مطرح شده، در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل در بازه زمانی تعیین شده (26 مهر تا اول آبان 1401) از ساعت 8 الی 19 امکانپذیر است که پیشنهاد می شود با توجه به تنوع خودروهای مطرح در مزایده، قبل از ارائه پیشنهاد از خودروها بازدید به عمل آید.

غلامی زمان رمزگشایی مزایده فوق العاده 566 خوروهای خارجی را سوم آبان اعلام کرد و افزود: پیشنهادهای ثبت شده در سامانه مزایده الکترونیک رأس ساعت 12 روز سه شنبه سوم آبانماه در محل سازمان مرکزی، رمزگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده اعلام می شوند.

وی در پایان تصریح کرد: متقـاضیان می توانند به منظور دریـافت اطلاعات بیشتر برای شرکت در مزایده الکترونیک فوق العاده 566 و رویت شماره تلفن و آدرس مدیریت های استانی به نشانی www.tamliki.ir مراجعه نمایند و در صورت تمایل به ارائه انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت با سیستم ارتباط گویای سازمان به شماره تلفن 27652198-021 تماس حاصل نمایند.

پایان/

۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
کد خبر: 22180

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 7 =